Адвокат по налоговым делам

         Пропозиції юридичних послуг у сфері податкового права:

І. Супроводження перевірок, що проводяться органами ДФС України (планових, позапланових, виїзних, невиїзних, фактичних та інш.): Кваліфікована юридична підготовка до перевірки (перевірка законності наявних підстав щодо її проведення), оцінка ризиків, попереднє виявлення спірних питань щодо оптимізації податкових зобов’язань, об’єкту оподаткування;  Перевірка первинних документів, їх підготовка; Виїзд на місце, участь у проведенні спілкування із представниками ГУ ДФС;  Юридичне представництво та безпосередня участь кваліфікованого адвокату, захист у випадках «податкового тиску» - безпідставні перевірки, неадекватні слідчі дії (обшуки, тимчасові доступи, допити, що руйнують існуючу схему роботи, завдають збитки підприємству):  Вивчення аналіз податкової звітності;  Попереднє виявлення розбіжностей з ПДВ, відображених у податкових зобов’язаннях та податковому кредиті;  Поновлення у судовому порядку податкової звітності, безпідставно облікованої органами ДФС «до відома»;  Оскарження та визнання недійсними податкових повідомлень-рішень (на рівні ГУ ДФС м.Києва у судовому порядку тощо). Взаємодія із представниками із представниками ГУ ДФС з питань погашення прострочених податкових зобов’язань, розстрочки, опису активів, примусового стягнення;

ІІ. Супроводження діяльності підприємства:  Щоденній моніторинг фінансово-господарських операцій, виявлення потенційних ризиків, проведення аналізу рентабельності та доцільності;  Кваліфікована допомога в частині складання проблемних звітів зі специфічної діяльності, трансферного ціноутворення;  Юридичні консультації щодо наявної проблемної (безнадійної) заборгованості;

ІІІ. Надання послуг з забезпечення економічної безпеки діяльності підприємства:  Організація проведення внутрішнього аудиту, службових розслідувань;  Кваліфікована допомога щодо перевірок кандидатів на заміщення вакантних посад;  Перевірки контрагентів підприємства (постійних, вірогідних, проблемних);  Виявлення та аналіз ризиків оптимізації оподаткування, – мінімізації об’єкту оподаткування, конкретні пропозиції, шляхи усунення;  Юридична оцінка існуючої схеми роботи підприємства – придбання, постачання тмц, послуг, оптимізація та усунення, вирішення проблемних питань.

 

Яскравий приклад втручання органів ДФС в підприємницьку діяльність, і як наслідок,

при належній правовій допомоги, відповідне рішення !

 

          ДПІ у Деснянському районі  ГУ ДФС у м. Києві проведено документальну позапланову виїзну перевірку фізичної особи — підприємця за період 2015-2016 роки, якою встановлені порушення:

1.) п.292.1, п.292.6, п.292.13, п.292.14, ст. 292, п.295.3, ст.295 гл.1 р.ХVI Податкового Кодексу України № 2755- VI від 02.12.2010р. зі змінами та доповненнями, за результатами перевірки встановлено заниження доходу за перевіряємий період на загальну суму  - 141888,77 грн.

2.) п.1, ст.3 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” № 265/95-ВР від 06.07.1995р. зі змінами та доповненнями, п.296.10 ст.296 Податкового Кодексу України, в частині не використовування у своїй діяльності РРО (розрахункової книжки), не оприбутковування коштів від отриманого валового доходу отриману   фізичною особою — підприємцем, який здійснював  підприємницьку діяльність у сфері роздрібної торгівлі за безготівкові кошти (із застосуванням платіжних карток) без використання реєстраторів розрахункових операцій, за перевірений період, а саме за 4 кв. 2015 року на суму 1013488,73 грн., за 1-3 кв. 2016року — 1067921,99 грн.

        До ДПІ  у Деснянському районі  ГУ ДФС у м. Києві адвокатами Адвокатського об'єднання “Вельможний та партнери” (представник фізичної особи — підприємця) подано заперечення  на акт перевірки, висновки якого адвокати вважають  неправомірними і такими, що суперечать чинному законодавству, та відповідно якого прохання скасувати висновки по акту перевірки, також до заперечення надано копії відповідних документів.

        Враховуючи фактичні данні, викладені адвокатами у запереченні, ДПІ   у Деснянському районі  ГУ ДФС у м. Києві скасовано висновки акта перевірки, про результати документальної позапланової виїзної перевірки  фізичної особи — підприємця.

 

Задать вопрос
http://www.zoofirma.ru/